Çelik Dövme Ürün Üretimi

Üretimini düzenli olarak yapıp satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin yanı sıra sipariş üzerine Çelik DÖVME ürün üretimini gerçekleştiriyoruz.

2006 yılında çelik dövme tesisi kurarak flanş üretiminde müşterilerimize daha rekabetçi ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Firmamız üretimini yaptığı bütün ürünlerin kalıplarını CAD/CAM programlarıyla ve işleme merkezleriyle kendi bünyesinde yapmaktadır.

Çelik Dövme tesisimizde ana ürünümüz olan çelik flanşlar üretilmekte olup, otomotiv, demiryolu ve tarım sektörlerine de hizmet vermektedir.
Tesisimiz 1,5 kg. - 25 kg. ağırlığında ve çeşitli ebatlarda parçalar dövme, kumlama ve işleme kapasitesine sahiptir.

Özellikle ürünlerde güç ve dayanıklılık isteyen Otomotiv ve Traktör sektörleri gibi önemli sektörlere hizmet vermekteyiz.

 

Siparişlerinizi müşteri temsilcilerimize ulaştırmanızla birlikte ihtiyaçlarınız; etkin, hızlı ve önce müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda size tam zamanında teslim edilecektir.

Resimler

başa dön ↑

RSA Tesisat Malzemeleri A.Ş.

  • RSA, tesisat malzemeleri konusundaki yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöründe artı değer yaratan, lider bir kuruluş olma misyonuyla üretimini yaptığı boru bağlantı ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektir.