Kalite Sistemimiz

Kalite Politikamız

RSA Müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak içinde bulunduğumuz yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden İyileştirme ve Geliştirme faaliyetlerine yönelik yapılanmaktadır. Temel amacı bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu kılmaktır.

Kalite yönetim sistemi; doğru organizasyon içinde doğru uygulandığı taktirde, verimi ve üretimi yükselten, işletmenin müşterilerini olduğu kadar çalışanlarını da mutlu kılabilen en önemli olgudur. Bu nedenle doğru organizasyon içinde durağan olmayan, yaşayan, gelişen ve kendi kendini yenileyen kalite ruhu oluşturmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

Kalite Yönetim Sistemini kurmanın ve devam ettirmenin ancak eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ve çağdaş donanımlarla mümkün olduğunun bilincinde olan RSA çalışanlarının eğitimine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ve uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.

RSA üst yönetimi olarak gelişen teknolojiyi takip edeceğimiz, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle fark yaratan bir şirket olacağımızı, markamızı güçlendirerek müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutacağımızı taahhüt ederiz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Müşteri talepleri daima ön planda tutarak, yenilikçi, araştırmacı, değişimlere ayak uyduran, teknolojiye önem veren, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını şirketin önemli değerleri haline getirmektir.

Kurum bilinci ve kültürünü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları politikamızın temel unsurlarındandır. Çalışma arkadaşlarımızın RSA’nın en değerli varlığı olduğuna inanarak, çalışmalarımızı mesleki ve genel anlamda sürekli eğitmek temel ilkemizdir.

Personelimize ilk günden itibaren gerek şirket içi, gerekse şirket dışında sürekli eğitimler verilmektedir.

RSA'nın kısa sürede sektörün önde gelen şirketlerinden birisi hale getiren en önemli etken, yaptıkları işleri benimseyen, her zaman daha mükemmele ulaşabileceğine inanan çalışanlarıdır.

Toplam Kalite Yönetimi

RSA, EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini yerine getiren ve bunu belgelendirmiş bir firmadır. Belgelendirme standartları gereği her yıl takip tetkiki yapılmaktadır. Ayrıca her üç yılda bir belge yenilenmesi amacıyla geniş kapsamlı belgelendirme tetkiki yapılmaktadır.

EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi şirketimizin Toplam Kalite’ye doğru atılan önemli bir adımını teşkil etmektedir. Şirketimiz dinamik olan sektör yapısının gereği olan hızlı değişimleri gerçekleştirmek amacıyla, kendini sürekli geliştirmek ve iyileştirme faaliyetlerini sürekli kılmayı hedeflemiştir.

RSA Uluslararası Kalite Standartlarının gerekliliklerini yerine getirmekte ve müşteri odaklı yönetim anlayışıyla, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktadır.

Tüm RSA Tesisat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yöneticileri ;

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

RSA Tesisat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin işçi sağlığı ve İş güvenliği Politikası “0(sıfır) iş kazası’dır. Bu amaca ulaşmak için Kalite Yönetim Sistemi de göz önünde bulundurularak;

başa dön ↑

Kalite Sertifikalarımız

başa dön ↑

RSA Tesisat Malzemeleri A.Ş.

  • RSA, tesisat malzemeleri konusundaki yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöründe artı değer yaratan, lider bir kuruluş olma misyonuyla üretimini yaptığı boru bağlantı ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektir.